Celem naszej działalności jest niesienie pomocy innej osobie w rozwiązywaniu trudności życiowych i osiąganiu lepszej jakości życia na drodze rozwoju indywidualnych możliwości oraz ulepszaniu kontaktów międzyludzkich.

Anonimowość
Wielu ludzi rezygnuje z profesjonalnego wsparcia nie mogąc pokonać własnej bariery strachu przed bezpośrednim kontaktem z psychologiem. Wiemy jak ważne dla naszych klientów jest poczucie bezpieczeństwa, dyskrecja oraz zachowanie poufności i anonimowości. Są to fundamentalne zasady, których przestrzega nasz zespół specjalistów.

Internetowa poradnia psychologiczna e-psycholog24.pl proponuje alternatywne rozwiązanie – eliminuje dyskomfort bezpośredniej konfrontacji ze specjalistą. Taką formę relacji psycholog-klient cechuje wyższy poziom anonimowości i dyskrecji.
Internetowa poradnia psychologiczna e-psycholog24.pl dba o jakość relacji z klientem. Brak bezpośredniego kontaktu psychologa z klientem zapewnia poczucie bezpieczeństwa i zachowanie poufności.
Tworzymy odpowiednie warunki do tego, abyś poczuł się bezpiecznie. O kontakcie z poradnią wiesz tylko Ty i Twój psycholog.

Dostępność
Wszystkie usługi, które oferuje internetowa poradnia psychologiczna e-psycholog24.pl zostały stworzone z myślą o potrzebach szerokiego grona odbiorców. Nieważne, w którym miejscu się TERAZ znajdujesz, nieważne ile masz lat, nieważne czy ze względu na swoją niepełnosprawność nie możesz skontaktować się z psychologiem, nieważne czy mieszkasz w dużym mieście czy na wsi, nieważne czy jest godzina 9 rano, czy 2 w nocy – ZAWSZE możesz skorzystać z usług poradni.

Eliminujemy wszelkie bariery, które mogą utrudniać kontakt psychologa z klientem, począwszy od barier geograficznych, organizacyjnych, a skończywszy na barierach emocjonalnych. Jesteśmy dostępni dla każdego i w każdym miejscu z dostępem do internetu.

Elastyczność
Jesteśmy tu z myślą o Tobie i dla Ciebie, dlatego dopasowujemy się do Twoich potrzeb. Proponujemy elastyczne przedziały czasowe komunikacji, a na życzenie zmieniamy formę kontaktu. Przejrzysty grafik konsultacji z psychologiem pozwala na dostosowanie terminów kolejnych spotkań do Twoich potrzeb.

Redukcja czasu
Nie musisz już tracić czasu na wizytę w gabinecie. Zyskujesz pomoc psychologiczną w zaciszu własnego domu i skupiasz się wyłącznie na swoim problemie.
Wystarczy wybrać odpowiednią dla siebie formę komunikacji z psychologiem, a psycholog dociera bezpośrednio do Ciebie.

Redukcja kosztów
Cennik usług jakie oferuje internetowa poradnia psychologiczna e-psycholog24.pl jest bardzo konkurencyjny w porównaniu z kosztami jakie musi ponieść klient prywatnego gabinetu psychologicznego. Internet w

Poradania psychologiczna online

Skorzystaj z wygodnej i dyskretnej formy pomocy online

100% dyskretności

Zapewniamy pełną dyskretność naszych usług i porad.

Take a closer look

Formy kontaktu

Dobierz najlepszy dla siebie sposób kontaktu

  • Konsultacja przez Skype
  • Rozmowa na czacie
  • Porada przez e-mail
  • Masz pytania?

Nie wiesz jaką formę wybrać? Napisz do nas i zapytaj.

Take a closer look

Cennik usług

Zapewniamy dobrą jakość w dostępnej cenie!

od 60 do 100pln

Zacznij już dziś!

Take a closer look

Psycholog Ewa Nastula

Psycholog, trener, coach. Ukończyła studia psychologiczne o specjalności Psychologia Społeczna, a także Zarządzanie i Marketing. Obecnie prezes Fundacji Pióro i Pazur oraz właściciel firmy e-psycholog24.pl.

Regulamin strony

Masz pytania?

600 173 056

info@e-psycholog24.pl

www.facebook.com/epsycholog24

www.e-psycholog24.pl